Medya

Armada Groupe, Uluslararası Yapı Ve İnşaat Fuarı Bau 2023’e Katıldı


Dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı en son 2019 yılında düzenlenen uluslararası öneme sahip yapı ve inşaat fuarı BAU 2023, bu yıl 17-22 Nisan tarihleri aralığında gerçekleşti..

250 binden fazla ziyaretçi, üretici ve sektör profesyonellerini Almanya’nın Münih şehrinde buluşturan BAU 2023’e katılan ARMADA Groupe, Türkiye’de ürettiği SUPPORT, SurPlot ve DÜZAYAK Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ve sektöründe modern uygulamalara imkân tanıyan peyzaj ürünleriyle fuarın ilgi odağı oldu.

Altı gün boyunca dünyanın önde gelen mimar ve sektör profesyonellerini standında ağırlayan firma, BAU 2023’ü başarılı bir şekilde geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor.

Armada Groupe, Havuz ve Ekipmanları Fuarı Aquafun Expo’ya Katıldı


Armada Groupe Türkiye’nin havuz, spa, wellness yapım ve ekipmanları fuarı olarak bu yıl ikincisi düzenlenen AquaFun Expo 2023’e iki ayrı stantla katıldı.

Ürettiği sert zemin döşeme elemanlarından peyzaj uygulama hizmetlerine kadar 5 güçlü markasını yurt içi müşterilerle buluşturan firma aynı zamanda Dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux’un Türkiye distribütörü olarak havuz, havuz kurulumu ve ekipmanları alanında geniş ürün gamını tanıttı.

Havuz kurulum ve yapımı olduğu kadar havuz ekipmanları, kimyasalları ve bahçe mobilyaları konusunda da diğer firmalardan farklı olarak paket hizmetler sunan Armada Groupe Desjoyaux’un ürünleriyle fuarda dikkat çekti.AquaVerde, Sürdürülebilir Geniş Ürün Gamı ile Dünyanın En Önemli Ekolojik Fuarı Futurebuild 2022’ye katıldı


Ekolojik ürünlerin öne çıktığı dünyanın en önemli fuarlarından biri olan FUTUREBUILD 2022, 1 -3 Mart tarihleri aralığında ExCel/Londra’da gerçekleşti. Yapı sektöründe sürdürülebilir, inovatif ve ekolojik ürün üreticilerinin yanı sıra tasarımcıların ve sektörün bileşenlerinin bir araya geldiği fuara ARMADA Groupe iki ayrı stantla katıldı.

Yapı alanında sürdürülebilir ürünlerin en önemli bileşeni olan SUPPORT, SurPlot ve DÜZAYAK yükseltilmiş döşeme ürünlerine E58 no’lu stantta yer veren firma; Aquaverde markalı yeşil çatı/yeşil duvar ve sert zemin döşeme ürünleri ile ARMWOOD markalı thermowood ve wpc kompozit ahşap cephe ve zemin kaplama ve ARMSTONE markalı seramik, bazalt ve kompozit taş dış mekan kaplama ürünlerini D48 no’lu stantta sergiledi
Kentleri Yeşillendirecek Çok Çeşitli Ürün Gamı ile AquaVerde Markası Fuarda Dikkat Çekti
ARMADA Groupe, diğer çözüm ortakları Hollandalı NOPHADRAİN ve Alman Ritter firması ile birlikte yeşil çatı-yeşil duvar ve peyzajda sert zemin elemanları konusunda AquaVerde markasıyla mimarlara, şehir planlamasında klasik yöntemlerde mümkün olmayan esnekliği sağlamayı hedefliyor. Estetik ve çevreci yaşam alanlarının kurulmasını sağlayan ve metropole nefes aldıran çözümler sunan AquaVerde, araç ve yaya trafiğine uygun inovatif ürün yelpazesi ile fuarın öne çıkan markası oldu.


Bültenin tamamı için lütfen tıklayınız.
ARMADA Groupe, 25. Yılında 2019 İstanbul Yapı Fuarı’nda Sektör Profesyonelleri ile Buluştu.


ARMADA Groupe, bu yıl 42. kez düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından mimarları, endüstri uzmanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getiren 2019 İstanbul YAPI Fuarı’na katıldı.
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18 – 22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen fuarda; SurPlot ve SUPPORT markalı yükseltilmiş döşeme sistemleri, ARMWOOD ahşap, ARMSTONE taş kaplama ürünleri ile AquaVerde yeşil çatı-yeşil duvar ve peyzajda sert zemin elemanları ürünleri sektör profesyonelleri ile paylaşıldı.
Yeşili Her Yapıya Taşıyabilen AquaVerde, Yoğun İlgi Gördü
Armada Groupe, Hollandalı NOPHADRAİN ve Alman Ritter firması çözüm ortaklığı ile geliştirilen AquaVerde, fuarın öne çıkan markası oldu. Yeşil çatı-yeşil duvar ve peyzajda sert zemin elemanları ürünleri ile yeşili her yapıya mümkün kılan AquaVerde, estetik ve çevreci yaşam alanlarının kurulmasını sağlayan ve metropole nefes aldıran çözümleri ve şehir planlamasında sağladığı avantajlarla mimarların ve sektör profesyonellerinin ilgi odağı oldu.

3.Karayolları,Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’na AquaVerde ürünleri damga vurdu


Armada Groupe, bünyesinde faaliyet gösteren Armada Botanik firmasının bir markası olan AquaVerde ile Türkiye’nin mega yapı projelerinin yakından takip edildiği ve Ulaştırma Bakanlığı himayesinde düzenlenen 3. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı ROAD TUNNEL 2018’e katıldı. Aynı zamanda 37 ülkeden 300 firmanın yer aldığı fuarda “Sert Zemin Çözümleri” standına yer veren AquaVerde; özellikle hafif ve ağır araç trafiğine uygun inovatif park döşeme sistemleri ile ilgi odağı oldu. AquaVerde; yeşil çatı/yeşil duvar, sert zemin elemanları, drenaj plakaları ve yükseltilmiş dış mekân döşeme sistemleri konusunda sektörün aranan öncü markalarından biridir.

AquaVerde’nin "Yeşil Çatı Ve Sert Zemin Çözümleri" konulu lansmanı yapıldı


Yeşil çatı/yeşil duvar ve sert zemin ürünleriyle sektöre farklı bakış açıları kazandıran AquaVerde’nin marka lansmanı İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Taşkışla Kampüsü’nde 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirdi. “Peyzaj Mimarlığında Yeşil Çatı Ve Sert Zemin Çözümleri” konulu sunumda TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şube Başkanı, Peyzaj Yüksek Mimarı Murat ERMEYDAN, AquaVerde CEO’su Selçuk ERDOĞMUŞ, Hollandalı NOPHADRAİN firma temsilcisi Petr KAFONEK ve Alman Ritter firma temsilcisi Reimhold EXNER’in konuşma ve açıklamaları yer aldı. Armada Groupe, Hollandalı NOPHADRAİN ve Alman Ritter firması çözüm ortaklığı ile geliştirilen AquaVerde’nin lansmanına sektör profesyonelleri, proje sorumluları ve birçok mimar yoğun ilgi gösterdi.

Tecrübesini inovatif çözümlerle pekiştiren, üretiminde üstün teknoloji ile sürdürülebilir maksimum kaliteyi yakalayan bir marka olarak AquaVerde, toplum bilincinin artırılması yönünde sorumluluk duymuş, üretiminde doğanın miras değil, emanet olduğu bilinci misyonunu üstlenmiştir.