Peyzajda ihtiyaç duyduğunuz herşey için AquaVerde

Kullanım detayına uygun çok işlevli ürün gamını bir yelpazede sunuyoruz. Kaliteli, belgeli, garantili ve gönül rahatlığı ile projelerinizde kullanabileceğiniz, çevre dostu ürünleri size tek bir sitede inceleme kolaylığı sağlıyoruz.

Devamı

Çok katmanlı dayanıklı yapıyla muhteşem sonuçlar elde edeceksiniz

Geotekstil keçe, drenaj tabakası ve koruyucu sistemin tek tek değil bütün bir yapı ile sunulduğu üstün kullanım özelliğinde bir sistemdir.

Devamı

Geleneksel inşaat yöntemlerine kıyasla düşük maliyetli alternatif çözümler sunar

Açık gözenekli sabit yüzeylerin materyalle doldurma yöntemiyle zeminin korunması işlemidir. Özel, endüstriyel ve belediyeler gibi bir çok alanda kullanılır.

Devamı

Çevreci yeşil sistemlerle yaşam kaliteniz artacak

Ekstensif ve intensif yeşil çatı veya yeşil duvar sistemleriyle modüler hafif çözümler sunar. Çevreci yeşil sistemlerle yaşam kalitesini arttırır.

Devamı

Yaya ve araç trafiğine uygun inovatif ürünler fark yaratacak

Sert zemin döşeme sistemlerinde beton, doğal taş ve çeşitli ahşap kaplamaları ile kamu veya özel alanlarda, kullanılabilir ekstra yaşam alanları yaratır. Son derece yüksek basınç dayanımları ile ağır araç sirkülasyonu için uygun zeminler sunar

Devamı

Yüzer döşeme ayaklarıyla klasik inşaat görüntüleri ortadan kalkacak

Yükseltilebilir döşeme ayaklarının yapıştırılma ve döküm zorunluluğu olmadan sertbest döşenmesi ile inşaat sürecinde işten ve zamandan tasarruf sağlanır.

Devamı

Peyzajın Vazgeçilmezleri

AquaVerde peyzaj düzenlemesi konusunda Yeşil Çatı / Yeşil Duvar, Sert Zemin Elemanları, Drenaj Plakaları ve Yükseltilmiş Dış Mekan Döşeme Sistemleri konusunda sektörün oyuncuları tasarım ve uygulama firmalarına hizmet vermek üzere Armada Groupe bünyesinde faaliyet gösteren Armada Botanik firmasının bir markasıdır.

Devamı

Kalite Politikası

Sektörüne farklı pencereler açan, adı ile özdeşleşmiş, güvenilir ve öncü firma olmanın sorumluluğunda; üretimlerinde doğanın miras değil, emanet olduğu bilinci ile yürüyen firmamız Armada Botanik; konusunda yeni teknolojileri takip ederek güncel kalmayı, müşteri odaklı çalışarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve maksimum seviyede cevap verebilmeyi, çeşitli organizasyonlar ile paydaşlarının ve toplum bilincinin artırılması yönünde sorumluluk üstlenmeyi, sürekli iyileşmeyi baz alarak her geçen gün kendisini bir adım ileri taşımayı, taahhüt ve politikası olarak kabul etmiştir.

Partnerler

Referanslar